Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Zahradničení s Měsícem pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 13.8.  2011.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
1745-zahradniceni-s-mesicem.jpg
Knihu můžete také zakoupit na


Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Zahradničení s Měsícem - soutěž
Zahradničení s Měsícem - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Za letní aktivitu v našem diskusním fóru jsme se rozhodli ocenit tyto uživatele, kteří získávají knížku Zahradničení s Měsícem.

Za odpovědi a rady ostatním uživatelům diskusního fóra:
YOS http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11296/

Za obrázky zahrádek a příspěvky ve fóru:
Daniela74
Poměnka

Výhercům gratulujeme. Odměnu by si zasloužila řada dalších uživatelů např. Marie Fárová, Ascam, Jitula, Jituška a další  ...

Přehled obrázků publikovaných v letních měsících najdete na těchto odkazech, určitě stojí za podívání:
Červenec: http://www.zahrada-cs.com/forum/fed/cz/0001-2011-07/
Srpen: http://www.zahrada-cs.com/forum/fed/cz/0001-2011-08/
YOS: Marie Fárová, Ascam, Jitulo, Marvello, Balo, Houbo, Jituško a další, nejraději bych Vám tu moji knihu věnovala, ale nevím které z Vás. Všechny jste úžasné. smile, smile, smile . Garten to má velice těžké. Zasloužily byste si to všichny.  wink wink wink . Možná příště.

Všechno jde tak, jak má jít.
jituška: YOS,Danielo 74 a Poměnko,mooooc gratuluji k výhře,však jste si ji zasloužily.Já jsem od Garten vyhrála předplatné Naše krásná zahrada a málem jsem samou radostí zbourala ten náš poloopravený domeček,a le co bych chtěla za rok....Já předplatné odebírám,tak jsem svoji výhru darovala mojí mamince a tatínkovi,kteří nás už od malička vedli ke kráse a úctě k přírodě a vše,co umím vděčím jim....
Marvella: Jituško, napsala jste to krásně. Já mám též předplatné, tak jsem svoji výhru věnovala svojí švagrové, která je báječná. A moc pěkně se čte, když někdo tak krásně píše o svých rodičích. I já měla na rodiče obrovské štěstí, tatínka už bohužel nemám. Marcela
YOS: Rose, taky bych ráda poznala tento druh tajemství a přírodního zákona. Nechtěla byste nám něco malého poradit? Knihu jsem si nechala poslat do CZ a už se těším, až 18.9. přijedu  a budu si moci v ní číst. V tu dobu by už mohla být doručená. Určitě vyzkouším a výsledky Vám sdělím.

Všechno jde tak, jak má jít.