martin_hrkal: Upravit vodu v tom množství, jaké potřebujete, vychází "nechemickou" cestou příliš draho - co se tvrdosti týče. To máte tak tvrdou vodu, že to dělá jiným přípravkům nějaký problém ? - To asi ne. Pokud opravdu zápasíte s velmi tvrdou vodou, napusťte ji z běžného vodovodního řadu, bude to určitě levnější
Aqua Plus: Paní Martýno. Nemyslím, že by Vám pan Martin radil dobře. O kvalitě vody ve vodovodním řadu jistě není třeba pochybovat, ovšem tvrdost vody neřeší. Přijeďte si Martine napustit vodu z městského řadu třeba v Kladně a Slaném a uvidíte, že hodnoty tvrdosti jsou dvakrát větší, než by být měly. Radím seznámit se s výrobkem Aquacalk. Ivana.
martin_hrkal:

Aqua Plus napsal(a):

Paní Martýno. Nemyslím, že by Vám pan Martin radil dobře. O kvalitě vody ve vodovodním řadu jistě není třeba pochybovat, ovšem tvrdost vody neřeší. Přijeďte si Martine napustit vodu z městského řadu třeba v Kladně a Slaném a uvidíte, že hodnoty tvrdosti jsou dvakrát větší, než by být měly. Radím seznámit se s výrobkem Aquacalk. Ivana.


A Vy vidíte tvrdou vodu jako v zahradní problém ?  Říkáte, co Vám na Kladně teče z kohoutku - uvádíte hodnotu 2x větší, než by měla být. A jaká by podle Vás měla být ?