Garten.cz (Zahrada-cs.com): Bude provedeno doplnění názvů u fotografií z ledna a února 2010, 2011. Prosíme uživatele, aby si doplnili latinské názvy u obrázků kde je to možné. Ostatní prosíme pokud znají správný název některé z fotografií, aby jej uvedli v tomto tématu. Nekvalitní a duplicitní obrázky budou z fóra odstraněny.

Jedná se následující obrázky:
2010
Leden: 
Únor: 

2011
Leden:
Únor:
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Vzhledem k tomu že téma Bylinky A-Z obsahovalo i popisy stromů a keřů bylo dnes přejmenováno na Léčivé rostliny A-Z a bylo přesunuto do .

V levém bloku Diskusní fórum, byly do menu doplněny odkazy na významné tématické skupiny. Dále byly doplněny 4 odkazy pro informaci uživatelů diskusního fóra.

Rostliny bez obrázků - seznam příspěvků kde není obrázek rostliny
Rostliny bez popisu - seznam příspěvků kde není vhodný popis rostliny
Rostliny k určení - rostliny, které nemají správný název
Přesun obrázků - informace o přesunu obrázků z jiných témat
Eva N E: Garten,můžete přehodit mé příspěvky z lučních rostlin do zahraničních?Aby to bylo pohromadě.Až budete mít chvilku.Díky.
Editoval Eva N E (15.04. 2012 12:39:16)
Eva N E: Jedná se o Ajuga chamaepitis - 23.2.2012
Aphodelus ramosus - 23.2.2012
Moraea sisyrinchium - 23.2.2012
Anthemis rascheyana - 23.2.2012
Levandula stoechas - 27.2.2012
Salvia viridis - 27.2.2012
vše v ostatní rostliny " Luční rostliny"  Děkuji.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Hotovo, přesunuto. Zůstal nám jeden příspěvek http://www.zahrada-cs.com/forum/vt/cz/3140-!rozdělit/, ve kterém je více rostlin od uživatele wochozsky. Jednalo se o reakci na přesunuté příspěvky. Pokud byste založila příspěvky s názvem těchto rostlin, obrázky bych přesunul.
Ing. Miloš Krump: Změny v diskusním fóru
Omlouvám se, ale během letního období nebyl čas na vkládání fotek a textů. Proto nyní průběžně, doplňuji své fotografie a dodávám chybějící popisy.

Občas mi napíše, nějaký ten anonym na email, že obrázky neodpovídají roční době. Myslím si, že v současné době je DF na mrtvém bodě, tak mu toto vůbec neuškodí.

Pokud by o moje příspěvky (jak obrázkové tak textové) nebyl zájem, mohu je pak stáhnout z databáze webu a založit si své vlastní webové stránky.

Ing. Miloš Krump

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Ahoj Miloši,
já bych to neviděl tak ostře. O Tvé příspěvky samozřejmě zájem je a patří nesporně k tomu nejlepšímu co na tomto webu je.

Klidně přidávej obrázky podle svých možností a uvážení. Indexace webu je sice postavená na vyhledávání podle měsíců, ale v zimě u nás toho kvete velice málo, proto až do března je povolené přidávat jakékoliv fotografie rostlin bez ohledu na roční období. Případnými anonymními maily se nenechej prosím odradit.
Marie Fárová: Miloši, také jsem dostala víc soukromých zpráv na Facebook, pár lidem se nelíbilo, že fotkami zahlcuji. Mám ale tolik jiných starostí, že nad tímhle se jen pousměji, jen jsem se z FB víc stáhla, což je jen dobře, protože času mám fakt málo. Já si rozhodně své vlastní webové stránky zřizovat nebudu a pokud bude zájem pana Vymazala, tak obrázky sem dávat budu.
V zimním období bych sem chtěla dávat stromy, které mám zachycené od rašení po podzimní vybarvení.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Paní Fárová o Vašich příspěvcích mohu jen opakovat to, co jsem napsal pro Miloše. Vaše obrázky jsem perfektní, vždy mají správné názvy a tvoří podstatnou část tohoto webu.... Jsem rád, že mám takové uživatele jako jste  Vy i Miloš Krump. Oba dva máte plně prostor těchto stránek k dispozici a na případné "rejpaly" (zejména z FB) neberte ohled. Těším se na vaše obrázky i příspěvky.
Tao-shop-cs.com - TČM internetový obchod
Ing. Miloš Krump: Změny v diskusním fóru
Chtěl bych jen dodat, že u mých příspěvků, kde není uveden text a je uvedena pouze fotka a čeleď - bude text doplněn později.

Kdyby měl někdo zájem mohl by doplňovat chybějící popisy rostlin. Přiznám se že kaktusy a sukulenty nejsou příliš moje hobby, z hlediska literatury toho o kaktusech moc nemám.

děkuji za pochopení Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.