Garten.cz (Zahrada-cs.com): Aktivní uživatelé diskusního fóra, kteří  odpoví  minimálně na 4 příspěvky do 26. 2. 2012, budou zařazeni do soutěže o knížku Zahradnický kalendář 2012. Knihu od společnosti PRO VOBIS, s.r.o. obdrží 5 výherců. Odpovědi musí odpovídat tématu.
2220-soutez-zk.jpg
cz
Zahradnický kalendář - soutěž
Zahradnický kalendář - soutěž
aknelka.ms: Kdysi jsem si taky něco takového koupila - Biozahrada? - no a přesně tak jak píšete: v době, kdy jsem měla např. zasít mrkev, pršelo tak, ža se nedalo do zahrádky ani vstoupit, bylo to tam popsané podle fází Měsíce a ještě podle něčeho, ale to prostě nešlo, člověk taky třeba chodí do práce, nesmíme sekat zahradu o víkendu (nařízení radních) apod.
Růžena Mikulová: I já bych ráda,kdyby vše vycházelo tak,jak má a naprosto souhlasím s AKNELKOU.MS z předešlého příspěvku.Já mám zahrádku na chalupě a jsem závislá na počasí o víkendu.Prozatím se nám ještě nepodařilo poručit ani větru ani dešti .. smile I deální stav by byl-ve dne hezky a do rána zapršet-to by nám to rostlo smile  Naštěstí naši radní nám ještě nezakázaly sekat o víkendech,protože,to bychom pak nesekali vůbec..Chalupu máme 125 km od domova a dostáváme se tam až v pátek večer,to už by na sekání ASI  také nebylo..Musíme doufat,že nadcházející sezona nám vyjde,počasí bude přát a my se budeme těšit ze záplavy kvítků a pochutnávat si na čerstvé zelenince a ovoci.Všem stejně krásně zapáleným zahrádkářům přeji,ať se nám ta nadcházející sezona vydaří .
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku Zahradnický kalendář 2012 obdrží tito aktivní uživatelé diskusního fóra. Při výběru výherců byl brán zřetel na počet a kvalitu odpovědí i obrázků  v příspěvcích v delším časovém období.

YOS http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11296/
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
Eva N E http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11491/
Marvella http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11164/
bala http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10674/

Přispějte do fóra radou také a příště můžete vyhrát knížku se zahradní tématikou Vy!
Tao-shop-cs.com - TČM internetový obchod
Ing. Miloš Krump: YOS: doufám, že se zde už uchytíš a rozjedeš zase diskuzi, už sem myslel, že se tu neobjevíš, chtěl sem se původně vzdát všech výher ve Tvuj prospěch, aby jsi se sem vrátila a byla tu, bez Tebe to není ono Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
YOS: Miloši, děkuji za milá slova. Moc jsi mne potěšil a dodal sil do další práce. Nejsem oblíbená u mnoha diskutujících. Připadám jim, že vystupuji  'moc chytře', ale já jen chci pomoct a poradit. O rostlinky  se zajímám  už hodně let a myslím si, že jsem za ta léta nasbírala dosti zkušeností, se kterými se ráda podělím.
Editoval YOS (01.03. 2012 09:56:45)

Všechno jde tak, jak má jít.