Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství REBO Productions CZ, spol. s r. o věnovalo knihu Rostlinolékař pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 18. 2.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
2308-soutez-rostlinolekar.jpg
Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Rostlinolékař - soutěž
Rostlinolékař - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku Rostlinolékař obdrží tito uživatelé diskusního fóra.

krumpold http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12147/ za seriál příspěvků:
Letničky A-Z http://www.zahrada-cs.com/forum/vf/cz/1 … nicky-a-z/
Bylinky a koření A-Z http://www.zahrada-cs.com/forum/vf/cz/1 … oreni-a-z/
Nádobové rostliny A-Z http://www.zahrada-cs.com/forum/vf/cz/1 … tliny-a-z/
Trvalky A-Z http://www.zahrada-cs.com/forum/vf/cz/1043-trvalky-a-z/

Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/ za obrázky v diskusním fóru. Přehled obrázků z letošního února http://www.zahrada-cs.com/forum/fed/cz/0001-2012-02/

wochozsky http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11661/
za seriál příspěvků Vodní a bahenní rostliny A-Z http://www.zahrada-cs.com/forum/vf/cz/1 … tliny-a-z/

Knížku by si zasloužili i další uživatelé našeho diskusního fóra např. Eva N E, Xenotoca, bresticova, Marvella, jacktenrek, aknelka.ms ... Bohužel můžeme ocenit jen 3 nejlepší. Výhercům gratulujeme, ostatním přejeme štěstí v další soutěži.
Ing. Miloš Krump: Moc děkuji za výhru a gratuluji i panu Wochozskému a paní Fárové. Rozhodl jsem se udělat menší změnu, vzdávám se výhry a knihu věnuji EVA N E. Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Marie Fárová: Děkuji a blahopřeji ostatním výhercům. Tuto cenu věnuji svému manželovi k nadcházejícím narozeninám, protože to je on, kdo u nás ošetřuje rostliny a stromy.
Focení všeho, co roste, je nyní můj velký koníček a je mou velkou radostí sem fotky vkládat bez ohledu na to, jestli vyhraji nebo ne.
bresticova: Pán "wochozsky" milo ste ma prekvapili, veľmi pekne ďakujem. Každá kniha zo záhradnej literatúry je pre mňa cenná, lebo ma vo vedomostiach posunie vpred. Pán Větvička je u mňa PÁN ODBORNÍK, takže o to viac sa teším.
Ešte raz ďakujem.