Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže titul věnovala knihu Ploty a živé ploty pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 22. 04.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
2833-soutez-ploty-a-zive-ploty.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Ploty a živé ploty - soutěž
Ploty a živé ploty - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku Ploty a živé ploty obdrží tito uživatelé diskusního fóra.

Eva N E http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11491/
zviratkova http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12849/
Růžena Mikulová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12082/
Eva N E: Děkuji mockrát za výhru a současně gratuluji i ostatním výhercům.Už se těším na léto,až si vyhrané knížky vyzvednu a budu si je moci prostudovat.Letos nebudu muset kupovat tolik knih jako jiné roky smile Už na mně doma čekají wink Ještě jednou diky.
Editoval Eva N E (23.04. 2012 15:44:33)
zviratkova: Také děkuji za výhru, ale společně jsme se domluvili, že ráda výhru přenechám některému z dalších aktivních diskutijících, jelikož u mne by byla nevyužita vzhledem k jejímu tématu. Jelikož by mi to přišla škoda, ráda bych jí předala někomu, komu udělá radost. Z aktivních (a děkuji i za doporučení - tipů) dle přidaných příspěvků jsem usoudila, že uživatel wochozsky se pohybuje i v tématech co se zahrady týče a proto bych chtěla nabídnout, zda nemá o knihu za mne zájem?