Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Jehličnany pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 3. 6. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
3019-soutez-jehlicnany.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Jehličnany - soutěž
Jehličnany - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Ocenili jsme nejaktivnější uživatele minulého týdne
Knížku Jehličnany získávají.
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
krumpold http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12147/
skokanka http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12943/
Vybraným uživatelům gratulujeme.
Vladimír Vytásek: Děkuji moc za knihu ,která mi rozšíří obzor (ve stromech se zatím moc nevyznám) a blahopřeji dalším výhercům. Vláďa

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
Vladimír Vytásek: Je to divné že mi knížka Jehličnany ani po třech týdnech nepřišla. Prosím o sdělení odkud knížka měla přijít a pod jakým číslem abych se mohl zeptat na poště kde ji zašantročili.  Děkuji  Vláďa

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Omlouváme se výhercům, bohužel u vydavatele zařádil nějaký redakční šotek a nedošlo k zadání výher do systému. Přikládám citaci z dnešní odpovědi "Dobrý den, tyto výhry nebyly vůbec zpracované - již jsem je zadala". Knížku byste měli obdržet během několika dnů.