Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže titul věnovala knihu Jak pečovat o své orchideje pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 20. 05.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
3113-soutez-jak-pecovat-o-sve-orchideje.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Jak pečovat o své orchideje - soutěž
Jak pečovat o své orchideje - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Jedná se o soutěž na tomto serveru.  Přehled fór najdete v levém menu Diskusní fórum http://www.zahrada-cs.com/forum/cz/ . Můžete přispět do všech témat, která jsou na tomto serveru. Prvně musíte vložit do některého fóra textový příspěvek ( odkaz Zaslat příspěvek ), pak se u Vašeho příspěvku ukáže odkaz Vložit obrázek. Na něj klepněte a přidáte obrázek.

Při výběru výherců hodnotíme kvalitu textových příspěvků a obrázků. Jejich správné pojmenování a přínos pro ostatní uživatele. 

Nápovědu najdete na http://www.zahrada-cs.com/forum/vf/cz/1 … nimu-foru/
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku Jak pečovat o své orchideje obdrží tito uživatelé diskusního fóra.
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
zviratkova http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12849/
genicka http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12769/
Výhercům gratulujeme!