Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže knihu Pěstování květin, orchidejí, zeleniny a hub v samozavlažovacích truhlících pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 27. 05.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
3214-soutez-samozavlazovaci-truhliky.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu jednotlivých fór. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku Pěstování květin, orchidejí, zeleniny a hub v samozavlažovacích truhlících získávají tito aktivní uživatelé diskusního fóra.
krumpold http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12147/
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
Eva N E http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11491/
Ing. Miloš Krump: Děkuji vřele moc za publikaci a rovněž blahopřeji i Evě a Marii, bez které by to tu nebylo ono, hlavní díky jejím perfektním fotografiím. Budu doufat, že i ostatní uživatelé se budou i nadále podílet na zkvalitňování těchto vynikajících webových stránek.

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Marie Fárová: Včera jsem sem jen cpala obrázky a nevšimla jsem si výhry. Tedy až dnes děkuji mnohokrát za výhru a blahopřeji paní Evě a Milošovi, tomu děkuji i za pochvalu. smile  Jsem moc zvědavá na možnost pěstování orchidejí v samozavlažovacích truhlících.