garten-a: Spustili jsme nové diskusní fórum, které bude provozováno v českém, slovenském, anglickém, německém a polském jazyce.  Fórum běží nyní v měsíčním ladícím režimu.

Prosíme nevkládejte jiné příspěvky, než se zahradní tématikou. Veškeré příspěvky, které nebudou odpovídat zaměření serveru, budou důsledně mazány!

Děkujeme Vám za upozornění na případné chyby a nedostatky na http://www.zahrada-cs.com/g/cz/l-6-soft … tni-udaje/

Garten.cz
Dagmar Skotáková: Dobrý den, mám dotaz - chtěla bych se také zapojit a posílat příspěvky na vaše stránky. Studuji zahradní architekturu a ke květinám mám blízký vztah:) Ještě před pár dny se dalo vkládat normálně přes hlavní stranu, teď nevím, jak postupovat... Poradíte mi? Děkuji za odpověď

DSkotakova
garten-a: Dobrý den,

se spuštěním fóra došlo ke změnám na webu. Všichni registrovaní uživatelé, kteří nejsou autory některého článku, byli přesunuti do diskusního fóra http://www.zahrada-cs.com/forum/u/cz/. Protože fórum obsahuje stejné členění jako témata článků, bude zde vytvořen prostor pro komentáře a připomínky k článkům. Rovněž by fórum mělo fungovat v budoucnu jako poradna uživatelů.

Co se týká článků, rozhodli jsme se pro ruční vkládání textů našimi administrátory. Autoři posílají texty a obrázky mailem  na adresu uvedenou  na http://www.zahrada-cs.com/a/cz/3-reklama/ . Na této stránce jsou rovněž podmínky publikování - texty o rostlinách publikujeme na serveru BEZPLATNĚ.

Zašlete mi prosím ukázku textu, popř. obrázků mailem. Rád Vám zodpovím případné dotazy.

Miloš Vymazal

Garten.cz
Katarina Antalova: Konecne je tu fórum, na ktore som dlho cakala a velmi mi chýbalo. Je dobre, že tu si budu moct poradit vsetci ľudia navzajom.

„ Rostouci strom je živý symbol pokrokového národa “
„ Buďme přáteli našich velkých dřevin a vysazujme je ve velkém počtu “