Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže knihu Voda v domě a na chatě pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 14. 10.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
5208-soutez-voda-v-dome.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Voda v domě a na chatě - soutěž
Voda v domě a na chatě - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Soutěž o 3 knížky Voda v domě a na chatě byla 14.10. 2012 ukončena.

Knihu získávají:
Marie Fárová http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/10667/
YOS http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11296/
jituška http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11501/
Výhercům gratulujeme!
YOS: Děkuji a zároveň gratuluji paní Marií a Jitušce. Myslím si, že tato knížka bude spíš pro mého manžela. Pořád hledá jak by se znovu dala využít odpadní voda za pomocí rostlin. Třeba najdeme něco v této knížce.

Všechno jde tak, jak má jít.
Marie Fárová: Děkuji a blahopřeji YOS a Jitušce. I u nás dostane knížku manžel, protože hospodaření s dešťovou vodou je jeho koníček - a musím říct, že letos jsme zalévali téměř výhradně touto vodou. Jen na městské zahradě máme 2 kostky na 1000 litrů, vanu a sudy, na chalupě je toho ještě víc. wink