Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže titul věnovala knihu Řez ovocných dřevin pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 25. 11.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
5849-rez-ovocnych-drevin-1.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na http://www.zahrada-cs.com/forum/vt/cz/1 … u-do-fora/ . Přehled obrázků najdete na http://www.zahrada-cs.com/forum/f/cz/0001/ ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Řez ovocných dřevin - soutěž
Řez ovocných dřevin - soutěž
YOS: Panu administrátovi děkuji za výhru. Paní Marie a Miloši gratuluji! ! ! ! Jelikož už tuto knihu mám, s radostí ji předávám naší přispěvatelce paní Kika. Paní Kika má zájem dohnat znalosti v této oblasti a toho si cením.

Všechno jde tak, jak má jít.
Kika: Jee, dnes jsem se konecne dostala zase na forum, jdu se vas zeptat, jak jste s knizkou spokojeni a vidim prispevek do YOS. Moc děkuji za nabidku, pokud se vam knizka libi, urcite si ji nechte, pokud ne, moc rada ji prijmu. Jsem ted nemocna, tak to zrovna studuju, abych na jaro byla pripravena. big_smile