Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 26. 5. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
7250-soutez-jedovate-rostliny-jedovati-zivocichove.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové - soutěž
Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové - soutěž
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Jedovaté rostliny, jedovatí živočichové
Děkuji za knihu, a všem ostatním uživatelům také gratuluji. Škoda, že nás sem nepřispívá více, holt asi na facebooku dávají jiné výhry za příspěvky a fotografie. Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
YOS: Taky všem výhercům gratuluji. Ráda bych věděla, zda v této knize je obrázek kořene Phytolacca esculentaLíčidlo jedlé. Ochutnala jsem malý kousek kořene a protože to bylo hrozně ošklivé, hned jsem to vyplivla. Přesto všechno jsem měla slabší otravu. Manžel mi připravoval nový kompost a vykopal velikánský kořen. Myslela jsem si, že by to mohl být lopuch. Jeho kořen je výborný jako zelenina a je velice zdravý. Nebyl to lopuch, ale ličidlo jedlé. Tedy ličidlo nejedlé lol

Všechno jde tak, jak má jít.