Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Tvarování ovocných dřevin - kordony, palmety, špalíry pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 22. 9. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
7673-soutez-tvarovani-ovocnych-drevin.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Tvarování ovocných dřevin - kordony, palmety, špalíry - soutěž
Tvarování ovocných dřevin - kordony, palmety, špalíry - soutěž
Jan Kolman: Děkuji za gratulaci, ale vzhledem k tomu, že ovocné dřeviny ( kromě rybízu ) nepěstuji a pěstovat nehodlám, byl bych rád, pokud je to ještě možné, aby tato kniha byla věnována někomu jinému, kdo ji využije lépe.
Editoval wochozsky (27.09. 2013 14:23:58)
Jan Kolman: Bohužel jsem to nestihl, knihu jsem už dostal. Nabízím ji jinému zájemci z tohoto fora - kdo má zájem, pište na mou mailovou adresu, uvedenou zde v kolonce Aktivní uživatelé. Dostane ji první vážný zájemce.