Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Malé moderní zahrady pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 18. 10. 2015  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v tomto diskusním fóru, kteří vloží na server více jak 4. textové příspěvky.
9688-soutez-male-moderni-zahrady.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Malé moderní zahrady - soutěž
Malé moderní zahrady - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Soutěž o 3 knížky Malé moderní zahrady byla 20. 10. 2015 ukončena. Knihu získávají tito aktivní uživatelé: Zdena, Eva N E,  a Martin Hamaďak

Výhercům gratulujeme! Ostatní mohou zkusit štěstí v dalších soutěžích.
Marie Fárová: Gratuluji výhercům. Jsem moc ráda, že se tady řady přispěvatelů rozšířily. Zdena i Martin mají krásné fotky květeny, kterou bych chtěla znát. Jakmile budu mít víc času, ráda si všechny fotky z předchozích měsíců prohlédnu. Pro fotky Evy mám slabost - subtropická flóra je nádherná.
Eva N E: Děkuji za zajímavou knížku a gratuluji i dalším výhercům. 
Děkuji i paní Marii za uznání smile Obdivuji  ji i Zdenu, jaké množství obrázků dokáží dodat. Já je nestačím ani prohlídnout. Doufám, že v zimě se k tomu konečně dostanu a zase se něco přiučím. Ještě stále jsem se nedostala k popisu rostlin z botanické zahrady z Prahy z letošního léta. Popsala jsem ty, které mám označené, ty ostatní určitě najdu na Garten od Marušky , ale nedostává se mi čas sad