houba: Je dobré ho aplikovat dřív,než začne tráva růst,protože vytvoří film,kterým tráva neprorůstá.
petikuk: Také uvažuji o Casoronu, horká voda nezabírá.. to se do těch spar  sype nebo leje roztok a kolik je zapotřebi na plochu 100 metrů čtverečních dlažby prosím?
houba: Sype se a to brzy,hned po roztání sněhu:cca 5 g/m2.Prodává se různé balení,můžete si vybrat.
petikuk: Děkuji, dnes mi  Casoron přišel, objednali jsme celé kilo,tak hned jak sejde  sníh  ,tak  budu aplikovat.A nevadí, kdyby znovu napadl?Nemáme počkat az  na začátek března,kdy už  se nedá tady  v Českém středohoří  předpokládat?
petikuk: Dik,zkusim to koncem brezna,to jeste nic  neroste,ale uz nebude  snih a jsem zvedava,jak to zabere..  loni  jsme  cast  dlazby  meli bez problemu,ale na  tretine  nepomahala ani varici voda,tak letos zkusim  Casorom podle  vasi rady.
rutinka: Dělám to brzy na jaře, těsně předtím než se objeví cokoliv zeleného. Povrch popudruji a opravdu tam nic nevyroste. Vyhubila jsem tak docela slušné plochy malého plazivého rdesna, které má hrozně dlouhý kůlový kořínek a mezi spárama se nedá vyrvat. Casorong mne zatím nezklamal, tak vám taky přeji, ať se povede a napište nám pak. Ahoj všichni co už vyhlížíte za okny jaro!
vypravec: Zdravím, s tím Casoronem jste mne dámy inspirovaly, take  ho  objednám a hned    použiju. Máme  zámkovou dlažbu   ,která místy prorůstá. Kromě toho se na ní místy tvoří  zelený povlak, ted  v zimě, co s tím?