tulipánek: Ze zmíněných kytiček mi některé ochotně sehnali v místním zahradnictví, zbývající jsem si objednala přes internet v zahradnictví Lukon Glads. I když jsem se trochu obávala, protože toto zahradnictví nemělo jen pozitivní recenze, zásilka od nich mi přišla obratem. Rostliny jsem nečekala nějak moc narostlé se spoustou květů, takže jsem ráda, že dorazily v pořádku, nebyly uhnilé a moc polámané. Takže má 1. zkušenost s nákupem u nich je pozitivní, navíc rostliny prodávají levně. Dále jsem si objednala u firmy , s nimi také velká spokojenost.
ivbara: Já jsme teď kupovala sukuleb¨nty u pana Bindera a  u Jandu a naprosta  spokojenost.. zahradni rostliny   u nejlevnějšího zahradníka viz odkaz  výše a u Najmanů, take  naprosta  spokojenost..  ted mam jeste neco vybrane na  objenavky@zahradnirostlinky.cz.. jen mi vadi, ze  sortiment zadneho zahradnistvi neni tak siroky, aby s e dalo objednat u jednoho...
tulipánek: Také bych ráda nakupovala jen u jedné firmy, kde bych si mohla vybrat, co potřebuji a ušetřit na úhradě poštovného. Chápu ale, že zahradnictví nemohou nabídnout vše. Myslím ale, že při menší objednávce se rostliny v přepravovaném balíku tolik neponičí.
Výbornou zkušenost mám s nákupem u zahradni-rostlinky.cz, mají i větší výběr rostlin k prodeji než je vypsaný na jejich internetových stránkách a nabídka se mění dle sozóny, stačí se zeptat.