Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže knihu Bazény - jak si správně vybrat pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 29. 07.  2012.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
4387-soutez-bazeny.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Bazény - jak si správně vybrat - soutěž
Bazény - jak si správně vybrat - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Knížku Bazény - jak si správně vybrat obdrží tito uživatelé:
skokanka http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/12943/
bresticova http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11273/
Marvella http://www.zahrada-cs.com/forum/up/cz/11164/
Marvella: Dobrý den!
I já moc děkuji za výhru a mám radost. Prosím ale též o přenechání výhry někomu jinému. My bazén máme, ale určitě si jiný nebudeme pořizovat a někomu publikace určitě bezvadně poradí. Krásný den všem a ještě jednou velké díky. Marcela
bresticova: Bola som niekoľko dní mimo, tak som sa k počítaču nedostala. A teraz mám chvíľku, tak si študujem staršie príspevky a hľa! Vyhrala som knižku. Skutočne úprimne ďakujem. Konečne sa rozhýbeme a nejaký vyberieme. Zatiaľ sme mysleli len na nášho malého syna - jemu sme kúpili iba taký malý pirátsky.
Ešte raz vďaka.