Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Jezírka krok za krokem pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 30. 03. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
6639-soutez-jezirka-krok-za-krokem.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Jezírka krok za krokem - soutěž
Jezírka krok za krokem - soutěž
Eva N E: Děkuji mockrát za výhru a blahopřeji Xenotoca a Milošovi. Tato knížka vypadá moc krásně, ale protože jezírko nemám a ani se nechystám si ho pořídit, vzdávám se jí ve prospěch někoho jiného, komu se hodí víc a udělá mu radost. Mně by udělala radost ta kniha o stromech wink
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Jezírka krok za krokem
Děkuji také za výhru, jak píše Eva, jezírko také nemám, ale knihu věnuji někomu ve svém okolí. Miloš

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR
Vladimír Vytásek: Děkuji za výhru, určitě rady z knížky použiji, neboť chovám akvarijní divoké živorodky,které dávám přes léto letnit do venkovních plastových nádob ,jezírko bude pro ně určitě lepší a blahopřeji ostatním výhercům. Vláďa

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
zviratkova: Jestli můžu býti drzá, tak mě by kniha velmi potěšila. Už jsem se i sama vzdala nějaké knihy, tak si myslím, že to není záležitost toho, že hamty hamty všechno pro sebe, ale toto téma je teď pro mě aktuální a tak by se publikace hodila.