kacisek: Zravím,
chtěla jsem se zeptat..chceme si na zahrádku pořídit zahradní houpačku, jednak to bude příjemná změna, druhak i pro zabavení našich cvrčků. Řešili jsme jestli je třeba u houpaček něco řešit nebo stačí sledovat rozměry? Poradíte?

Koukala jsem na internetu na různé firmy a našla jsem docela pěkný web . Jsem spíš střízlivý typ, tak se mi asi nejvíc líbila tahle , protože mi přijde jednoduchá a nepřezdobená. Co jí říkáte, jestli je tu teda někdo, kdo má něco podobného na zahradě?

Předem díky K. :)
Rose: Tento týden máme novou houpačku objednanou po internetu   ( ).  Je celá tmavě zelená - konstrukce i potahy

Vybírali jsme takovou, aby měla tyto  parametry:
- velká nosnost,  rozložitelná na lůžko , výška přiměřená cca 170cm.
Při kompletaci houpačky jsme zjistili  nějaké závady, které si zřejmě opravíme sami (chybí šroub, stříška příliš pne ).  Výrobce není v ČR.

Houpačka, kterou jste si vybrala, má výhodu, kterou u své houpačky postrádám - oblou hranu na sedačce (netlačí , když je někdo kratší a nohy nemá až na zemi - např.děti), a opěradlo je vyšší.
Zřejmě je rozdíl v konstrukci pro houpačku - sedačku a houpačku rozložitelnou do polohy lůžka.
Editoval Rose (17.06. 2011 10:32:00)
LukšŠedý: Ahoj,
aby houpačka snesla nápor vašich cvrčků a také dospělé osoby, tak bych určitě doporučil houpačku ze dřeva, např. tuto: je opravdu robustní a vypadá skvěle. Sami ji využíváme.big_smile  Případně jsem našel o hodně levnější možnost kovové houpačky u které si myslím, že konstrukce také hodně vydrží:   původně jsme o ní také uvažovali.

Hezký den.
Lukas
cz
Zahradní houpačka ADELAIDA
Zahradní houpačka ADELAIDA