Marvella: Dobrý večer Jituško, budu se těšit. Crocusy mi ještě na zahradě nekvetou, jen vystrkují nesměle lístečky ze země. Já se zítra chystám na nákup kytiček, abych osadila jarně truhlíky, ale záleží co bude k sehnání. Už jsem opravdu nedočkavá.Dnes u nás po pošmourném dopoledni bylo nakonec opravdu krásně.
jituška: Marcelko,dělají mě velkou radost,tak doufám,že fotečka Vás také potěší.Hned po odkvětu najdu krokuskům místo na zahradě,kam je zasadím.
cz
Krokusy
Krokusy
Marvella: Dobrý večer Jituško, jsou krásné, mám ráda takové tmavší barvy i když v záhonu tolik nezáří. Tak jsem po víkendu zjistila, že je ještě pořád zima, ale na druhou stranu začaly vykukovat phloxy, lilie. Na ty mi přijde ještě moc brzy. Ale už to všechno roste přímo před očimas, konečně! A co Vaše zádíčka?
jituška: Marcelko,děkuji za optání,po týdnu dovolené,jsem propajdala zahradu,tulipány,jsou už vidět pěkně lístky,vilínek začíná pomalu kvést,ale záda ne a ne se umoudřit,tak jsem neustále pod práškama,kdyby to šlo,hned bych je vyměnila...Lilie zatím nezačínají růst,ale nasla jsem puky Eremusu_liliochvostec-jestli to píši dobře a mám obavy,aby nenamrzl,nemám ho pro jistotu přikrýt,nebo zasypnout trochu hlíny?smile