bala: Poměnko, máte náádhernou zahradu...a těch květin! Kochala jsem se jí dosti dlouho...:-) Mně na zahradě kvete již jen málo květinek, nejdříve je skolilo sucho, mnohé se již nespravily a teď zase vytrvalé deště...:-((( Ještě jsou krásné jiřinky a balkonovky, které jsou pod stříškou; ty, které jsou na dešti moc krásy nepobraly...:-( Já jsem narozena taky v září, ale pořádek tedy na zahradě nemám, jen na kousku, který je již téměř hotov, jinak je tam ještě hoooodně práce...:-))) Ale snad se dočkám konečné podoby naší zahrady, a i toho pořádku...:-)))
Editoval bala (09.08. 2011 22:58:29)
Poměnka: Dobrý večer,děkuji Vám všem za Vaši chválu,ale jak jsem už psala jsou hezčí zahrady než ta moje.A teď Vám odpovím: EvoNE kytky schovávám kde se dá do sklepa, garáže,prádelny a fuksie putují ke slepicím do chlívka. bala vždyť Vy máte daleko více kytek než já a moc pěkné,ale jak píšete letos to nestojí za nic to co je pod střechou ještě ujde,ale co je na dešti tak to je na vyhození. Určitě máte zahradu hezkou a bude ještě krásnější. Na zahradě je pořád práce,ale jak Vás to baví tak to není potom práce ale potěšení.Svoji zahradu jsem začala zakládat před dvaceti lety a pořád mám co dělat. P. Fárová no vidíte můj muž zase nevypěstuje nechci říci nic,ale zase na to aby to bylo na zahradě a kolem domu pěkné a upravené tak to ano,ale někdy ho musím k tomu dokopat.Určitě si prosadíte to co by jste si přála a budete spokojená. Všechny Vás zdravím.
YOS: Jitulo, krásně Vám to kolem domu kvete. Poslala jste moc hezké fotografie. Moc se mí líbí. Jitko, natrháte si taky Ty Vaše krásné kytičky domů do vázičky? Já to dělám velice ráda, když mám co. Teď momentálně nic nemám. Růže mi ještě odpočívají, Sasanka ve vázičce nevydrží a třapatku mám jen nachovou a květů mám  poskrovnu.

Všechno jde tak, jak má jít.
YOS: Já když si prohlížím Vaše fotografie, tak si říkám, že všude mají tak krásně upraveno. Např. zahrada Jituščiný maminky bude zřejmě obrovská. takže rodiče musí hodně pracovat, aby takto vypadala.  Fascinoval mne ten jejich obrovský záhon třapatky zářívé. Jituško, můžu se Vás zeptat, ve kterém kraji bydlí Vaši rodiče? Taky v Jihomoravském?

Všechno jde tak, jak má jít.