Ing. Miloš Krump: Marie Farova - letos jsem sázel asi 50 kusu, lilie nechávám přes zimu venku,  pouze orientální a orientpety pres zimu vyndavám a uskladňuji je ve sklepě, co se týče samotného přesazování tak to provádím 1x za 3 roky kdy lilie přesazuji do nové půdy.

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR
jituška: Krumpold, já zírám a nemůžu se pořád vynadívat na tu Vaši nádheru, měla by Vás navštívit redakce NAŠE KRASNÁ ZAHRADA a nafotit tu Vaši nádheru a sepsát s Vámi článek, určitě by potěšily nespočet čtenářů.....
Ing. Miloš Krump: To by asi mohli, ale až zase příští rok i když na podzim je take co vidět, je to skutečně tak a co se týče Naší krasné zahrady, neodebírám jej ale kupuji každý měsíc, ještě sem se nedostal k předplatnému, ale k velikému mému zájmu teď momentálně nestíhám číst odborný tisk (odebírám Zahrádkáře, a odborný tisk o životním prostředí asi 4 časopisy nevím jestli je mohu jmenovat)

Letos jsem si nařízkoval asi 300  chryzantém tak ted se budu těšit na podzimní barevnou paletu květů.

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR
jituška: Krumpold i já se už nemohu dočkat těch chryzantém,mám je také velice ráda,ale bohužel jsem při stěhování loni na podzim přišla,protože jsem je včas nedala do země.Stěhování nábytku mě nedalo takovou práci,jako honem dát alespoň trosku dohromady zpustlou zahradu a zasázet vše,co jsem měla na bývalé pronajaté zahrádce.