Iva 1 | Garten.cz

Výsledky hledání

Agrostis - zelené trávníky

agrostis
Obchodně poradenská činnost naší firmy Agrostis se zaměřuje především na oblast trávníkářství, které v sobě spojuje mnoho oborů, ať už je to morfologie a systematika rostlin, výživa a hnojení, fytopatologie, pedologie, hydrologie a

carovniky

carovniky , Ing. Ivan Kucharik - Lesné a okrasné škôlky
Lesné a okrasné škôlky je rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1995 v katastri obce Horná Štubňa (okres Turčianske Teplice).

engo

engo , ENGO, s.r.o.
Záhradníctvo a distribúcia zahradníckeho materiálu, vydavateľstvo časopisu Kvety a záhrada, výstavba a údržba profesionálnych trávnikov, zásielkový obchod Snívajme na záhrade, špeciálne služby na záhradách.

osiva-semena

osiva-semena , Osiva-semena.cz
V naší nabídce naleznete přes 700 druhů netradičních kultivarů semen exotických rostlin, léčivých a aromatických bylin, palem vhodných i do našeho podnebí, kvetoucích rostlin nádherných barev, vůní a tvarů, netradiční zeleniny ...

parkon

parkon , Zahradním centrum Parkon s.r.o.
Nabízíme Vám široký výběr rostlin z vlastní okrasné školky, ovocné stromky, jehličnany, vřesovištní rostliny, balkonové a pokojové rostliny, travní koberce, substráty, hnojiva, keramiku i dekorace.

pvv

pvv , PVV s.r.o.
Výstavní a společenské centrum IDEON se nachází v klidném prostředí nedaleko obchodního a historického centra města Pardubic. Příjemné prostředí IDEONu je využíváno pro konání výstav a veletrhů ...

semena-osiva-sk

semena-osiva-sk
Semená exotických rastlín, záhradné osivá zeleniny, byliniek a kvetín

semena-rostliny

semena-rostliny , Semena-rostliny.cz
Kvalitní semena a osiva prověřených značek pro všechny vášnivé zahrádkáře. Vypěstujte si vlastní zeleninu, bylinky, květiny nebo netradiční exotické rostliny od semínka.

unitherm

unitherm , Unitherm, s.r.o.
Výrobce ohřívačů vzduchu Nivolair

Ing. Jiří Sedlák

vetas , Ing. Jiří Sedlák - Vetas
Vyrábíme pergoly, altány, zastřešení terasy, garážová stání, domky na nářádí, zahradní nábytek a balkonová zábradlí, vše z vlastního smrkového řeziva.

Ing. Dr. Petr Franc

zahrady-rostliny , Zahradnictví P. Franc
Nabídka: listnaté keře, stromy, keře pro živé ploty, stálezelené listnáče, jehličnany, trvalky, skalničky, okrasné trávy, zemina, rašelina, mulčovací kůra, hnojiva, aj. Výsadby a údržba zahrad.