| Téma / Fórum | |
|---|---|
Fylokaktus - Epiphyllum hydridumJe to 30 let starý kaktus po babičce a dědečkovi.Každý rok čekali jestli vykvete a nic.Poprvé vykvetl až v r.2014.Jen mě moc mrzí,že ho už babička ani dědeček nemohli vidět.Tak že by znamení?Toto jsou fotky z let 2014-2017 Přesazuji jen když je to nezbytně nutné a do zahradního substrátu +trochu rašeliny a písku. Zalévám… |